Правила проживання у «Садибі у Зумера»

Шановні гості, ми раді вітати Вас у нас в Садибі. Будь ласка, уважно ознайомтеся з порядком проживання в «Садибі у Зумера»

В вартість проживання входить:

- користування кімнатою та всіма зручностями які є в кімнаті;

- відпочитвати та проводити вільний час на балконі, веранді, в кімнатах відпочинку, санвузлах загалього користування;

- користуватись альтанкою, дитячим майданчиком, гойдалками, волейбольною площадкою без конфлікта з іншими відпочиаючими, які теж хочуть, як і ви, відпочивати;

- користування феном, праскою, чайником, мікрохвильовою, холодильником;

- місце для паркування автомобіля;

- гарна природа та чисте повітря :-)

За додаткову оплату можна замовити:

- пранння - один раз - 30грн.

- сніданок, обід або вечерю по меню;

- оренду кухні - від 50грн. з кімнати за добу (в оренду входить: плита, мийка, посуд);

- прибирання "не по плану" :-)

Шановні гості:

1. Ведіть себе пристойно! На території комплексу заборонено шуміти, голосно лаятися, битися, порушувати тишу після 23.00 години. Не створюйте дискомфорту іншим відпочиваючим – вони, як і Ви, заселилися, щоб відпочити, спокійно переночувати.

2. Документи, гроші та інші цінні речі не залишайте в номері. Їх рекомендується зберігати в адміністратора (власників) або носити з собою. За втрачені речі, які не були передані на зберігання, адміністрація відповідальності не несе.

3. Номер відкривається ключем. Якщо Ви його втратили, негайно повідомте адміністратора (власника) садиби. За втрату доведеться сплатити штраф у розмірі 30грн.

4. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

5. Слідкуйте за чистотою і поважайте працю персоналу.

6. Пам'ятайте, Ви зобов'язані відшкодувати збитки у випадку втрати або при пошкоджені майна садиби.

7. Економте використання електроенергії. Вимикайте після використання: електроприлади, вимикачі, воду, газову плиту та ін.

8. Бережіть тепло, в зимовий період зачиняйте за собою вхідні двері і балкон, не відчиняйте вікон без потреби.

Гостям заборонено:

1. Приносити та зберігати в номерах речовини, матеріали і предмети, які є небезпечними для життя і здоров'я людей і майна.

2. Усувати самостійно неполадки в електромережі, електроприладах, водопроводі, каналізації, сантехніці та інших приладах або будівлях на території садиби.

3. Включати в номерах електроприлади: чайники, обігрівачі, праски, саморобні прилади, а також інші електроприлади потужністю більше 0,5кВт.

4. Накривати обігрівальні батареї, сушити на них одяг або інші речі.

5. Кидати та залишати після себе в кімнаті та в коридорі харчові відходи, використані засоби особистої гігієни, пляшки, упаковку та інше сміття. Для цього є сміттєві урни на території садиби і в приміщеннях.

6. Розміщувати в садибі домашніх тварин.

7. Палити в приміщеннях (номерах, їдальні, коридорах, санвузлах, кухні та ін.), за винятком балкона, веранди і спеціально відведених місць для куріння на вулиці.

8. Залишати без нагляду неповнолітніх дітей на території, в дитячому містечку та в приміщеннях садиби.

9. Залишати в номерах сторонніх осіб на період своєї відсутності. А також передавати їм ключі від номера без попередження адміністратора (власника).

 

Адміністрація залишає за собою право накласти штраф за порушення норм протипожежної безпеки, куріння в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.

 

У разі порушення гостями даних правил або загальноприйнятих правил поведінки (пияцтво, хуліганство тощо) або коли один гість створює незручність іншому або перешкоджає нормальній роботі комплексу - адміністрація зупиняє надання цьому гостю будь-яких подальших послуг і проводить виселення цього гостя без компенсації за невикористані послуги.

 

Бажаємо Вам приємного відпочинку!

З повагою адміністрація «Садиби у Зумера»